تبليغات در ايران
در اين صفحه به موضوع تبليغات در ايران پرداخته خواهد شد

در دنياي امروز عكاسي صنعتي يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي بازاريابي آنلاين است. عكاسي صنعتي را شايد بتوان شروع هر فعاليت بازاريابي در فضاي ديجيتال دانست. تا تصوير نباشد محصولي نيست و طبيعتا فروشي هم نيست. پس عكاسي صنعتي نياز هر كسب و كاري است تا بتواند محصولش را به صورت آنلاين بفروشد. تصور كنيد قصد خريد اينترنتي داريد و تصوير محصولي را بسيار بي كيفيت و تار ميبينيد آيا ترغيب مي‌شويد اين محصول را خريداري كنيد؟ قطعا خير چون تصوير صنعتي با كيفيت يكي از مهم ترين فاكتورهاي تاثيرگذار در فروش آنلاين است.

عكاسي صنعتي انواع مختلفي دارد…
عكاسي صنعتي بسته به محصولات مي‌تواند به انواع مختلفي تقسيم شود.
تصويربرداري صنعتي از جواهرات،
عكاسي صنعتي از مواد غذايي
عكاسي صنعتي از محصولات پوشيدني
عكاسي صنعتي از ساختمان و موضوعات معماري

در عكاسي صنعتي نوع تصوير، ويرايش عكس و خيلي از موارد ديگر بسيار مهم است. چون تمام اين موارد است كه عكس صنعتي را با كيفيت مي‌كند. براي يك عكس صنعتي بايد به موارد بيشماري از جمله نور و نوع دوربين عكاسي دقت بسيار كرد چون براي اين تصويربرداري تجهيزات بخش زيادي از موضوع را به خود اختصاص مي‌دهند.

عكاسي صنعتي در دنياي تبليغات
در دنياي تبليغات امروز عكاسي صنعتي يكي از خدمات شركت‌هاي تبليغاتي است در كنار ساير خدمات فضاي مجازيي كه اين شركت‌هاي تبليغاتي ارائه مي‌دهند. شركت‌هاي تبليغاتي اين خدمت را مي‌توانند به تمامي مشتريان خود ارائه دهند و اين يك خدمت بنيادي در دنياي تبليغات است.

عكاسي صنعتي براي چه كسب و كارهاي مناسب است؟
به زبان ساده بايد گفت عكاسي صنعتي براي تمام كسب و كارها لازم است. هر كسب و كاري كه با محصول سر و كار دارد قطعا با تصويربرداري هم سر و كار خواهد داشت. پس بلاشك كسب و كارهاي فروشگاهي به خصوص فروشگاه آنلاين ها بيشتري ميزان نياز به تصويربرداري صنعتي را خواهند داشت.
به صورت كلي عكاسي صنعتي كاري بسيار ساده در نگاه اول خواهد بود اما همين كار ساده مي‌تواند در كيفيت‌هاي بسيار متفاوت و با موضوعات مختلف خود را نشان دهد. عكس صنعتي صرفا يك تصوير محصول با پس زمينه سفيد نيست. نوع تصويربرداري، زوم كردن روي محصول و بسياري ديگر موارد ديگر در شكلگيري يك تصوير صنعتي ايده‌آل تاثيرگذار است.

عكاسي صنعتي به چه كسي بايد سفارش داد؟
يك عكاس صنعتي به همراه تمامي تجهيزات يك فرد قابل اعتماد براي سفارش عكاسي صنعتي است اما قطعا شما نمي‌توانيد با يك شخص تعداد زيادي محصول را به صورت صنعتي تصويربرداري كنيد. چرا كه تمامي تصاوير نياز به ويرايش گرافيكي دارند.
زمانيكه تعداد محصولات زياد مي‌شوند بدون شك يك نفر نمي تواند به سادگي اين كار را انجام دهد پس به فكر به كارگيري يك شركت تبليغاتي باشيد تا بتوانيد قراردادي قانوني در كنار زمانبندي دقيق دريافت كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تبليغات در ايران،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۱۰ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

استفاده از كرم ضد قرمزي تنها محدود به يك نوع پوست و يا يك زمان خاص نيست. هر فردي در طول زندگي خود ممكن است دچار مشكل قرمزي پوست شود. در اين زمان يك كرم ضد قرمزي مناسب، مي‌تواند نجات بخش سلامت پوست او باشد. اما كرم ضد قرمزي دقيقا چه كاري انجام مي‌دهد؟ با ما در ادامه همراه باشيد، تا با اين محصول پوستي، ويژگي ها و عملكرد آن بيشتر آشنا شويد.
چرا پوست ما قرمز مي‌شود؟
پوست بدن ما به دلايل مختلفي قرمز و ملتهب مي‌شود. به طور مثال بيماري‌هاي پوستي مانند اگزما، لوپوس، پسوريازيس و يا حساسيت‌هايي ناشي از عوامل داخلي يا خارجي مي تواند منجر به التهاب و قرمز شدن پوست شود. اما اين مشكل ممكن است به صورت روزانه يا موقتي بروز كند. در اين زمان است كه كرم ضد قرمزي مناسب، مي‌تواند به كمك ما بيايد.
استفاده از محصولات پوستي نامرغوب، لايه برداري شيميايي، آفتاب سوختگي، درمان‌هاي آكنه، جوش‌هاي قرمز و يا سفيد، عمل‌هاي زيبايي و پوستي مانند پلينگ، ميكرودرم، ميكرونيدلينگ و... از رايج ترين علل قرمزي پوست ما هستند. پس اگر شما حتي تنها با يكي از اين مشكلات دست و پنجه نرم مي‌كنيد، بهتر است كه همواره يك كرم ضد قرمزي را با خود به همراه داشته باشيد.
در زمان خريد كرم ضد قرمزي به چه ويژگي‌هايي بايد دقت كنيم ؟
حال كه به ضرورت يك كرم ضد قرمزي خوب پي برده‌ايد، نوبت به دانستن ويژگي‌هاي يك كرم ضد قرمزي خوب است. كافي است نكات زير را در زمان انتخاب محصول مورد نظر خود در نظر داشته باشيد تا بتوانيد بهترين كرم ضد قرمزي را از ميان محصولات متنوع انتخاب كنيد.
تركيبات سازنده : يك محصول ضد قرمزي و التهاب، بايد داراي تركيباتي تسكين دهنده و التيام بخش باشد. همچنين تركيبات اصلي اين محصولات بايد كاملا ضد حساسيت بوده و طيفي از گياهان طبي و روغن‌هاي طبيعي را دربربگيرند. كمپلكس ترميم كننده نئوترازن يكي از اصلي ترين مواد محصولات ضد قرمزي است. اين كمپلكس از گياه كالاندولا گرفته شده كه خود يكي از بهترين عصاره‌هاي ضد التهاب به شمار مي آيد.
اعتبار برند و كارخانه سازنده : محصولات ضد قرمزي به دليل اينكه براي پوست‌هاي بسيار ملتهب و حساس و تحريك شده مصرف مي‌شوند، بايد داراي كيفيتي بسيار بالا باشند. از اين رو حتما در زمان خريد كرم ضد قرمزي به نام برند و اعتبار آن دقت كنيد. پوست تحريك شده به راحتي آسيب مي‌بيند، پس توصيه ما به شما توجه به كيفيت محصول مورد نظر و نه قيمت آن است.
در نهايت هميشه اين نكته را در نظر داشته باشيد كه التهاب و قرمزي پوست همواره در كمين افرادي است كه به سلامت پوست خود بي توجهند. پس اگر اين مشكل درمان نشود، نه تنها جلوه اي نازيبا را برايتان رقم زده، بلكه موجب بروز مشكلاتي پايدار و بزرگ براي سلامت پوست شما مي‌شود.
ما بر اين تلاش بوديم تا شما را با كرم ضد قرمزي و فوايد آن آشنا كنيم. حال شما مي توانيد با اين اطلاعات محصول مورد نظر خود را از ميان برندهاي مطرح ارائه شده در فروشگاه اينترنتي روژه انتخاب كنيد. كارشناسان زيبايي روژه تا انتهاي اين مسير با شما همراه خواهند بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراقبت از پوست،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۲۱:۴۹ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

در ماركت تبليغات ايران فضا براي فعاليت شركت‌هاي بزرگ و كوچك بسيار فراهم است. در اين مقاله به معرفي اجمالي از يك شركت تبليغاتي مي‌پردازيم و به تشريح زمينه‌هاي فعاليت اين شركت‌هاي تبليغاتي خواهيم پرداخت.

يكي از عمده ترين بازارهاي تبليغاتي كشور بازار تبليغات محيطي است. در اين حوزه شركت‌هاي بزرگ و كوچك بسياري به فعاليت مي‌پردازند و براي حضور در اين بخش بازار نياز به صرف سرمايه زياد است. ابزارهاي مختلفي در فضاي تبليغات محيطي مورد استفاده هستند كه اين ابزارها عبارتند از:

  • بيلبورد
  • عرشه پل
  • استرابورد

فضاي محيطي شهر كه محل تردد ساكنين هر شهري است فرصتي مناسب است تا ضمن حضور هر برند به مخاطبين ساكنين آن شهر مي‌تواند برند خود را معرفي كند.

معرفي برند و محصولات آن برند همواره يكي از مهم‌ترين و پر اهميت ترين موضوعات در بخش برندسازي و تبليغات بوده است. ما هر روزه در معرض تعداد بسيار زيادي از اين تبليغات هستيم در ابعاد مختلف از بيلبورد گرفته تا استرابورد و عرشه پل همه اين تبليغات يك هدف را دنبال مي‌كنند و آن معرفي و برندسازي براي محصولات خاصي است.

نقش شركت‌هاي تبليغاتي در اين ميان بسيار پر اهميت است زيرا در اين ميان مي‌توان به اين صورت عنوان كرد كه از ايده اوليه طرح تا نهايي شدن و اكران آن طرح تبليغاتي تماما بر عهده‌ي شركت‌هاي تبليغاتي است.

اين روند كه آن را بست به اندازه و گستردگي آن مي‌توان يك كمپين محيطي ناميد فرآيند مشخصي را دنبال مي‌كند.

در درجه اول طراحي اينكه چه تابلو‌هايي و چرا ميبايست در اين كمپين استفاده شوند خود يكي از اصلي ترين بخش‌هاي هر كمپيني است. مورد دوم طراحي و كانسپت طراحي كمپين بسته به هدف و جامعه هدف آن كمپين است. كمپين‌هاي تبليغاتي معمولا به دنبال جذب مخاطباني خاص و متناسب با برند خودشان هستند كه اين موارد خود به مي‌تواند تفاوت ميان يك بيلبورد يا استرابورد شمال تا جنوب شهر را مشخص سازد.

طرح‌هايي كه متناسب با هر كمپين اجرايي مي‌شوند را مي‌توان به ريز فعاليت‌هاي يك شركت تبليغاتي تقسيم بندي كرد كه از آن جمله به عكاسي صنعتي ، طراحي هويت بصري اشاره كرد.

تمام مواردي كه عنوان شد همگي براي يك كمپين محيطي قابل پياده سازي و اجرا هستند و چنانچه يك برند در نظر داشته باشد كه يك كمپين فضاي ديجيتال را راه اندازي كند مي‌تواند تمامي مراحل مطرح شده فوق را به در فضاي آنلاين پياده سازي كند.

كمپين‌هاي فضاي مجازي موارد بسيار مختلف و متنوعي را شامل مي‌شوند و شايد بتوان گفت بسيار پيچيده‌تر اما با كيفيت تر از كمپين‌هاي فضاي محيطي عمل مي‌كنند. البته قدري شايد اين صحبت جانبدارانه باشد به جهت نتايج بسيار ارزشمندتري كه اين فضا براي برندها شخص خود من كسب كرده‌ام. يكي از مهم‌ترين بخش ها و رسانه‌هاي اجتماعي كه امروز با آنها بسيار سر و كار داريم اينستاگرام است. اينستاگرام به واسطه جمعيت ۳۰ ميليوني از مخاطبين كه در خود جاي داده است امروزه يكي از مهم‌ترين و پر استفاده ترين شبكه‌هاي اجتماعي در بين مخاطبين است.

اينستاگرام امروزه در نقش فضاي محيطي عمل مي‌كند چرا كه به دليل زمان زيادي كه مردم در اين شبكه‌هاي اجتماعي صرف مي‌كنند بستري مناسب در جهت ارائه محتوا و تبليغات در فضاي اينستاگرام است. از مهم‌ترين فعاليت‌هايي كه بسياري از شركت‌هاي تبليغاتي امروزه در حال اجراي آن هستند مديريت اينستاگرام است.

مديريت اينستاگرام امروزه يكي از پر رونق‌ترين موضوعات و سر فصل‌هاي فعاليت شركت‌هاي تبليغاتي است.

به طور كلي اگر بخواهيم نتيجه‌گيري داشته باشيم از اينكه در شركت‌هاي تبليغاتي چه مي‌گذرد مي‌توانيم اينگونه عنوان كنيم كه مجموعه‌اي از فعاليت‌ها در خصوص رفع نيازها در طراحي و برندسازي شركت‌ها مي‌تواند يك موضوع فعاليت بسيار جذاب و پر سود براي شركت ها و آژانس‌هاي تبليغاتي باشد. چرا كه شركت‌هاي تبليغاتي ميباست بر اساس نيازها و فرصت‌هاي جديد جامعه به ارائه خدمات بپردازند.

فرصت‌هاي تبليغاتي در بازار تبليغات بسيار زياد و پر تكرار هستند چرا كه بازار امروز ايران تنها مختص به برندهاي با كيفيت و ارزشمند است و جايي براي برندهايي كه بدون تبليغاتي قصد رشد دارند نمي‌گذارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۳۱ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

يكي از محصولات بسيار مهم در روتين پوستي هر فردي، پاك كننده صورت مناسب با پوست آن شخص است. چرا كه هيچ حسي لذت بخش تر از پاكسازي پوست بعد از يك روز پر مشغله و خسته كننده، از آلودگي‌ها و آرايش نيست. شايد شما نيز در گروه عظيمي از افرادي قرار بگيريد كه عموما به شستن روزانه پوست خود علاقه‌اي ندارند. كافي است تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد تا بدانيد كه چرا شستن پوست صورت به كمك پاك كننده صورت مناسب، يكي از اصلي‌ترين رازهاي زيبايي است.
چرا به پاك كننده صورت و استفاده روتين از آن نياز داريم ؟
پوست انسان همانند لايه‌ي محافظ از بدن در برابر عوامل آسيب‌زاي محيطي محافظت مي‌كند. از سوي ديگر پوست داراي منافذ ريز و درشتي است كه به سلامت و به اصطلاح تنفس آن كمك مي‌كند. حال وقتي اين منافذ پوستي در برابر آلودگي‌هاي محيطي و يا مواد آرايشي قرار مي‌گيرند، بسته شده و منجر به خطر افتادن سلامت پوست مي‌شوند. در اين زمان است كه شما به كمك يك پاك كننده صورت مناسب، با برطرف كردن اين آلودگي‌ها از سطح پوست، به احياي مجدد آن كمك مي‌كنيد.
پاك كننده صورت چگونه عمل مي‌كند؟
پاك كننده صورت به كمك تركيبات شوينده، آلودگي‌ها و آرايش را از پوست مي‌زدايد. همچنين با خاصيت پاك كنندگي عمقي، اين محصولات، منافذ را باز و تميز كرده و سپس آن ها را به اندازه اصلي خود بر مي‌گرداند.
ويژگي هاي اصلي يك پاك كننده صورت مناسب :
در زمان انتخاب و خريد پاك كننده صورت ، بايد نكاتي را در نظر داشته باشيد تا به كمك آن بتوانيد انتخابي درست را انجام دهيد.
پاك كننده صورت بايد متناسب با پوست باشد:
همانند تمام محصولات پوستي، پاك كننده صورت نيز بايد با نوع پوست فر تناسب و همخواني داشته باشد. اگر براي پوست‌هاي چرب از پاك كننده‌هاي روغني استفاده شود، منجر به بروز جوش شده و منافذ بازتر مي‌شوند. از سوي ديگر، پوست‌هاي خشك بايد از محصولاتي ملايم تر و حاوي تركيباتي روغني استفاده كنند.در غير اين صورت، پوست آن ها خشك تر شده و دچار التهاب و خارش مي‌شود.
عملكرد پاك كننده صورت بايد ملايم باشد:
يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي پاك كننده صورت مناسب، نحوه عملكرد آن است. عملكرد پاك كننده صورت در مقايسه با شوينده‌هاي پوستي، بايد ملايم‌تر باشد تا به پوست حساس صورت آسيبي نرساند.
يك پاك كننده صورت عالي بهتر است داراي تركيباتي طبيعي باشد:
از آن جايي كه شستن صورت يك روتين روزانه است، بهتر است كه پاك كننده صورت انتخابي شما، داراي تركيباتي طبيعي و گياهي باشد. در اين صورت پوست بهتر با اين محصول سازگار شده و عملكرد آن را بهبود مي‌بخشد.
وجود تركيبات لايه بردار طبيعي در پاك كننده صورت ، اگر ملايم باشد، مي تواند به عملكرد آن كمك كند. در نظر داشته باشيد كه شوينده‌هاي پوستي حاوي لايه بردار براي پوست‌هاي خشك و داراي التهاب اصلا مناسب نيستند.
انواع پاك كننده صورت :
پاك كننده‌هاي صورت در بافت‌هاي متنوع و به منظور هماهنگي بيشتر با انواع پوست‌ها توليد و به بازار عرضه مي‌شوند.
پاك كننده‌هاي كرمي و روغني مناسب پوست‌هاي نرمال تا خشك بوده در صورتي كه ژل پاكننده صورت و يا فوم‌هاي شوينده مناسب پوست‌هاي نرمال، مختلط و چرب هستند.
در انتها همواره اين نكته را در نظر داشته باشيد كه باقي ماندن آلودگي‌ها و آرايش بر پوست، علاوه بر به خطر انداختن سلامت آن، ظاهري نازيبا را منجر مي شوند. پس بهتر است با انتخاب يك پاك كننده صورت مناسب و استفاده مرتب از آن، از اين اتفاق جلوگيري كنيد. كارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي روژه همواره آماده همراهي و كمك به شما در انتخاب محصول مناسب هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۰۷ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله مي خواهيم درباره كرم ضد لك صحبت كنيم و به بررسي دقيق تر آن بپردازيم. البته قبل از آن قصد داريم ، شما را با لك هاي پوستي نيز آشنا كنيم و درباره چگونگي ايجاد و از بين رفتن آنها صحبت كنيم. خريد كرم ضد لك يكي از مهم ترين موارد در روتين مراقبت از پوست هر شخص به حساب مي‌آيد. با ما همراه باشيد تا به شما دلايل خريد كرم ضد لك را توضيح دهيم.

لك‌ها چرا و چطور روي پوست ظاهر مي‌شوند؟
اگر بخواهيم خيلي مختصر و مفيد توضيح دهيم ، تغييرات رنگ پوست به 2 شكل است. يا رنگ ذاتي و ژنتيكي يا اكتسابي كه در اثر مواجهه با نور خورشيد بروز مي‌كند. در نواحي مختلف بدن چون تراكم ملانوسيت‌ها يا سلول‌هاي حاوي ملانين تفاوت دارد، رنگ پوست ممكن است متفاوت باشد. در اثر تحريكات دروني و بيروني و افزايش سلول‌هاي رنگ‌‌ساز، لك‌هاي پوستي ظاهر مي‌شود. عوامل مختلفي در اين بين نقش دارد كه از آن جمله مي‌توان به اختلالات ژنتيكي ، عفونت‌هاي موضعي، داروها، مواد‌شيميايي، تغذيه و سوءتغذيه، بدخيمي‌هاي پوستي، اختلال‌هاي هورموني، بارداري و… اشاره كرد.

كرم ضد لك ، بهترين راه درمان لك هاي پوستي
بدون شك ، استفاده از كرم ضد لك يك راه شايع براي درمان لك هاي صورت و بدن است كه مي تواند شادابي و شفافيت پوست و چهره اي زيبا را برايتان به ارمغان آورد. اين دسته از محصولات مراقبتي كه معمولا از مواد موثري مانند عصاره جلبك ، آربوتين ، ويتامين سي ، عصاره شيرين بيان و ... تشكيل مي شوند ، به راحتي مي توانند لك هاي پوستي شما را برطرف كنند. معمولا جوش هاي صورت ، گاهي اوقات بعد از بهبود، بر پوست افراد اثر و لك به جاي مي گذراند. براي روشن كردن اين لكه ها نيز، استفاده از كرم ضد لك بسيار تاثير گذار خواهد بود. جالب است بدانيد ، اين محصولات توانايي اين را دارند كه از بروز لك و كك و مك بر روي پوست جلوگيري كنند.
كرم ضد لك براي اينكه بتواند لك را از بين ببرد ، معمولا از 5 مرحله عبور مي كند.
1- سلول هاي رنگ ساز را به كمك آربوتين ، هيدروكينون و اسيد آزلائيك را نابود مي كند.
2- با فريب دادن سلول هاي رنگ ساز ، به سلول ها پيام مي دهند كه رنگ زيادي زير پوست توليد شده است و در نتيجه سلول هاي رنگ ساز ديگر دانه هاي رنگي توليد نمي كنند. كرم ضد لك معمولا با استفاده از موادي مانند عصاره شيرين بيان و رزورسينول عمل بالا را انجام مي دهد.
3- با كمك كوجيك اسيد ، مانع از رسيدن مواد لازم براي توليد رنگ به سلول هاي رنگ ساز مي شوند.
4- دانه هاي رنگي توليد شده را در سطح پوست پخش مي كنند و مانع از تجمع دانه هاي رنگي و لك شدن پوست مي شوند.
5- در نتيجه ، مانع از انتقال دانه هاي رنگ توليد شده به سطح پوست مي شوند.

رعايت 3 نكته مهم در استفاده از كرم هاي ضد لك
1- به اين نكته توجه داشته باشيد كه درمان هاي پوستي زمان بر است و يك شبه درمان حاصل نمي شود. كرم ضد لك را بايد در تمام طول دوره اي كه پزشكتان تجويز كرده و حتي مدتي بعد از آن به طور مرتب استفاده كنيد و از قطع كردن آن ، در وسط دوره درمان خودداري كنيد.
2- زمان مناسب براي استفاده از اين كرم ها شب ها و بعد از پاك كردن پوست و قبل از خواب است.
3- قبل از مصرف كرم ضد لك ، مقدار كمي از آن را بر روي دست خود بماليد. بعد از اينكه اطمينان پيدا كرديد كه كرم با پوست شما سازگار است، شرع به مصرف آن كنيد.

در انتهاب بايد بدانيد خريد كرم ضد لك از يك فروشگاه معتبر ميتواند به اعتماد و حس خوب شما براي يك خريد خوب بسيار كمك كنيد در فروشگاه اينترنتي روژه ما برآن هستيم تا محصولاتي با كيفيت و با ضمانت اصالت كالا را براي شما تضمين كنيم تا خاطره‌اي از يك خريد لذت بخش را داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۴:۰۵ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

نور آفتاب موجب رشد و نمو تمام موجودات زمين مي‌شود. اما اگر به كمك يك كرم ضد آفتاب مناسب از پوست در برابر اشعه‌هاي مضر آن محافظت نكنيم، اين سلول هاي سرطاني هستند كه فرصت رشد را در بدنمان پيدا مي‌كنند.
اين روزها الزام استفاده از كرم ضد آفتاب بر كسي پوشيده نيست. اما شايد سوال اساسي اين است كه چرا پزشكان و متخصصين پوست تا اين حد به استفاده از كرم ضد آفتاب تاكيد دارند؟
تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد تا با كرم ضد آفتاب بيشتر آشنا شده و انواع آن را بشناسيد تا در زمان خريد كرم ضد آفتاب ، در انتخاب محصول مناسب دچار مشكل نشويد.
چرا به كرم ضد آفتاب نياز داريم؟
به طور معمول تمام انسان‌ها در طول روز حداقل يك بار از درب منزل خود خارج مي‌شوند. پس مي توان گفت كه قرار گرفتن در برابر تابش نور خورشيد، امري اجتناب ناپذير است. از سوي ديگر نور خورشيد همراه با تمام فوايد خود، حاوي دو اشعه مضر فرابنفش است كه آن‌ها را با نام‌هاي اشعه UVA و UVB مي‌شناسيم. اين دو نوع اشعه در صورت عبور از پوست انسان خساراتي چبرن ناپذير را برجاي مي‌گذارند. شايد اين جملات ترسناك به نظر برسند (كه البته همين طور هم هست)، اما براي پيشگيري از اين مشكل راه حلي بسيار ساده وجود دارد!
" كرم ضد آفتاب مناسب با پوست "
با انتخاب كرم ضد آفتاب مناسب، شما در حقيقت يك سد دفاعي بين پوست خود و اشعه مضر آفتاب ايجاد مي‌كنيد. اما براي ايجاد اين سپر دفاعي براي پوستتان بايد ابتدا با بهترين كرم ضد آفتاب آشنا شويد.
بهترين كرم ضد آفتاب داراي چه ويژگي‌هايي است؟
براي انتخاب بهترين كرم ضد آفتاب بايد به چند نكته و ويژگي دقت كنيد.
فاكتور محافظتي يا همان SPF : حتما در زمان خريد كرم ضد آفتاب به عدد نوشته شده مقابل SPF آن دقت كنيد. اين عدد نشانگر دو موضوع بسيار مهم است. مدت زمان محافظت و ميزان محافظت از پوست. به طور مثال كرم ضد آفتاب با SPF30 از پوست شما در برابر آفتاب به مدت 300 دقيقه محافظت مي‌كند و همچنين از ورود 97 درصد امواج مضر آفتاب به پوست جلوگيري مي‌كند. پس اگر پوست حساسي داريد، بهتر است از كرم ضد آفتاب با SPF هاي بالاي 50 استفاده كنيد.
نوع پوست : مانند تمام محصولات پوستي، دقت به تناسب كرم ضد آفتاب و نوع پوستتان از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. براي مثال پوست‌هاي چرب اگر از كرم ضد آفتاب روغني استفاده كنند، علاوه بر احساسي ناخوشايند، باعث چرب شدن پوست خود شده و موجب بروز جوش و بسته شدن منافذ پوستي مي‌شوند.
ويژگيBraodspectrum : مي توان ادعا كرد كه بهترين كرم ضد آفتاب موجود در بازار، آن كرم‌هايي هستند كه داراي ويژگي Broadspectrum هستند. اين ويژگي نشان از خاصيت حفاطتي كرم در برابر طيف گسترده اي از اشعه هاي مضر آفتاب(UVA،UVB و UVC) دارد.
تركيبات سازنده : در كنار تمام موارد گفته شده، خوب است در زمان خريد كرم ضدآفتاب، به تركيبات سازنده آن دقت كنيد. هرچقدر اين تركيبات طبيعي تر باشند، تضميني محكم تر بر حفظ سلامت پوست شما خواهند بود.
و در انتها اين نكته طلايي را به خاطر داشته باشيد كه برترين كرم‌هاي ضد آفتاب در دنيا، نياز به تمديد دارند. پس بهتر است كه هر دو ساعت، كرم ضد آفتاب خود را تمديد كنيد.
حال كه با ويژگي هاي يك كرم ضد آفتاب مناسب آشنا شديد، مي توانيد به راحتي محصول مورد نظر خود را از ميان برندهاي برتر ايراني و خارجي انتخاب كنيد. كارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي روژه آماده همراهي و كمك به شما در اين مسير هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۱:۲۷ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 10
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر